Po - čt: 15:00 - 18:00 hod
+420 246 083 246

O nás

Vítáme Vás na stránkách spolku TS Hazard z.s., který se věnuje zejména pořádání kurzů tanečních stylů Street Dance, Break Dance Latino a Contemporary. Na našich tanečních lekcích klademe důraz i na všeobecnou tanečně-pohybovou průpravu. Vyučujeme děti a dospělé všech věkových kategorií, tj. od 4 do 99 let. Kromě tanečních kurzů pořádáme i kurzy sportovní gymnastiky a keramikovýtvarky. Kurzy provozujeme v Jesenici u Prahy, Dolních Jirčanech, Zdiměřicích, Kamenici, Jílovém u Prahy a Vestci.

Ve školním roce 2023/2024 vstupuje Hazard do své DVACÁTÉPRVÉ sezóny. 

Kromě základních kurzů má TS Hazard z.s. v Jesenici u Prahy svoje taneční soutěžní soubory kategorie DVK (děti), JVK (junioři) a HVK (mládež a dospělí) pro šikovné a talentované děti, mládež a dospělé. Do souboru přijímáme talentované jedince ze soutěžních přípravek, kteří mají zájem věnovat se tanci na soutěžní úrovni. Soubory se účastní četných vystoupení a soutěží, kterými reprezentují nejen TS Hazard, ale Jesenici jako obec. 

Poslední sezóny potvrdily, že o tanec a pohyb je v řadách místních dětí velký zájem, což dokazuje naše široká členská základna. Prioritou spolku TS Hazard jsou právě děti z Jesenice, Kamenice, Dolních Jirčan a Zdiměřic a jim přilehlých obcí, neboť volno-časových aktivit v tomto místě stále není dostatek a naše děti jsou nuceny za svými koníčky dojíždět daleko do Prahy.

Hlavním cílem TS HAZARD z.s. je zdravý pohyb, který děti maximálně baví!!!

Proč vybrat právě TS Hazard z. s.?

Dělení kurzů

Poznámka: po negativní zkušenosti s přeřazováním dětí do juniorské kategorie budeme chtít v kurzech tyto věkové kategorie při rozřazování dodržovat, pouze v případě výjimečně nadaného dítka můžeme učinit výjimku. Uvědomujeme si, že výkonnost dětí (i vzhledem k věku) je velmi rozdílná a budeme dělat vše pro to, aby se žádné dítě v kurzu nenudilo nebo naopak necítilo frustrované.

Co nabízíme

A to ve výkonostních kategoriích:

Jak se zapsat do kurzu a platba členského příspěvku

Co s sebou na lekci

taneční kurzy – sportovní oblečení (tepláky, legíny, tričko, v zimě i mikina, malé holčičky můžou mít na legíny sukni), čisté tenisky s podrážkou vhodnou do sálu, pití (lépe vodu než slazené nápoje)

sportovní gymnastika a gymnastika mini - měkké gymnastické cvičky s gumovou podrážkou nebo protiskluzové ponožky, seženete např. zde https://www.decathlon.cz/p/detske-gymnasticke-cvicky-580-kozene-bile/_/R-p-331515?mc=8640602

legíny a tričko nebo legíny a gymnastický dres, v zimě mikinu, pití (lépe vodu než slazené nápoje)

výtvarný kurz – pohodlné pracovní oblečení, které se může zamazat, přezůvky, pití, pomůcky zajišťuje TS Hazard

Informace o kostýmech (taneční kurzy)

V přihláškách jste vyplnili konfekční velikost a výšku dle které bude kostým pořízen. U soutěžních týmů se budou kostýmy pořizovat až dle tématu choreografie.

Výše zálohy za celý kostým u tanečních kurzů mini (4-6 let) činí maximálně 500 Kč, u základních kurzů dětí a juniorů se pořizuje pouze týmové tričko v ceně 300,- Kč. Soutěžní týmy platí zálohu 2000,- Kč. Pokud bude finální částka za celý kostým nižší, zbylé peníze Vám vrátíme zpět.

Platby za kostýmy budou přijímány pouze v hotovosti v průběhu podzimu. Budeme ještě posílat info.

Ostatní informace

Doporučujeme všem členům TS Hazard z. s. mít svoje zdravotní a úrazové pojištění v pořádku, zvláště pak v kurzech pokročilých (výběrové soubory) a kurzech Break Dance. TS Hazard z.s. za případnou náhradu škod spojenou s ošetřením neručí.

Výuka na jednotlivých základních školách a v mateřských školkách bude začínat v týdnu od 12. září 2022. Výuka probíhá vždy v tělocvičnách příslušných škol, třídách mateřských škol nebo v provozovně TS Hazard z. s. Pro zachování kvality výuky je počet míst v základních kurzech omezen dle velikosti tělocvičny. Při nenaplnění kapacity nebude kurz otevřen.

Prosíme rodiče, aby své děti, pokud nemohou zúčastnit výuky, dostatečně dopředu u lektorek omlouvali prostřednictvím SMS nebo e-mailu (přímý mail na lektorku najdete v sekci „kontakty“). Telefonní čísla na lektorky obdržíte e-mailem. Každý člen má možnost si zmeškané lekce nahradit na kterékoli jiné veřejné lekci tance dané věkové kategorie.
Pozn.: U kategorie děti mini nelze nahrazovat lekce v kurzech pořádaných v mateřských školách (z důvodu hygienických předpisů v MŠ).