Po - čt: 15:00 - 18:00 hod
+420 246 083 246

Tadeáš "Tady" Vaňásek

Tadeáš "Tady" Vaňásek Tadeáš "Tady" Vaňásek

S tancem jsem začal na druhém stupni základní školy v Domu dětí a mládeže jako s kroužkem, abych neseděl doma a začal se i nějak hýbat. Netrvalo dlouho a tancování mi neuvěřitelně přirostlo k srdci a chození jednou týdně na kroužek Street dance, mi nestačilo.

Po roce jsem se rozhodl jet na taneční tábor, kde jsem objevil kouzlo stylu s názvem Breakin’ (stylu všeobecně spíše známého jako Break Dance). Dalším rokem jsem usoudil, že v DDM se nezlepšuji tak moc, jak bych chtěl a začal jsem trénovat ve dvou tanečních skupinách, Street dance v Soul United pod vedením Standy Proška a Breakin’ v Prague Breakin School u Honzy Pentifulla.

Po pár letech jsem se přesunul do taneční skupiny v HDC Praha, kde momentálně tancuji v soutěžní složce, se kterou jsme se letos umístili na druhém místě v televizním finále Taneční skupiny roku 2019 v kategorii Hip Hop Unite malá skupinka, a stali se tak vícemistry ČR. Také zde vyučuji složky Break Dance a Street Dance.

Prague Breakin School tancuji doteď a dosáhli jsme spolu jako skupina i jako jednotlivci spousty úspěchů – např.:
– 1. místo Bitva o trůn 2018 crew vs crew,
– Top 8 PBS Day 2 vs 2,
– Top 16 Street festival 2018 1 vs 1,
– Top 4 Dance Freud 2 vs 2.

Za celou svou taneční kariéru navštěvuji workshopy prvotřídních českých a mezinárodních tanečníků a věnuji se spoustu času rozvoji sama sebe jako tanečníka a svého stylu.

Absolvoval jsem akreditované školení tvorby choreografie.

Na mých tanečních lekcích se věnuji, jak choreografiím, tak rozvoji své taneční osobnosti, improvizaci, konceptům a v neposlední řadě také velmi podstatnému drillu základů ve všech tanečních stylech.

Za mou taneční kariéru jsem se umístil v řadě batlů, tanečních soutěžích a objevil se ve spoustě projektů:
HDC Praha – Visionary – Vícemistři ČR – Hip Hop Unite (TSR 2019)
Soul United – Shottaz – MČR  (CDT 2018)
Prague Breakin‘ School – Bitva o trůn – winners – Crew vs Crew (2018)
Showcases pro
 JBLCannafestOC Černý MostTedX
Pod Jmelím
 – Nelly Řehořová (videoklip)